JOSS Eau de toilette, 30мл

922,00 ден

Елегантен мирис за конзервативни мажи. Состав: свеж мирис на растенија збогатени со ароматични зачини и суптилни тонови на амбра, кедар и каранфилче.

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Елегантен мирис за конзервативни мажи. Состав: свеж мирис на растенија збогатени со ароматични зачини и суптилни тонови на амбра, кедар и каранфилче.