Шампон за коса “Златен ѓумбир“ против перут

1.095,00 ден

Екстрактот од златен ѓумбир, ја потиснува прекумерната активност на потните жлезди и ја отстранува причината за првут. Ја активира микроциркулацијата на кожата на главата, ги стимулира фоликулите на косата и го забрзува растот на косата.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Екстрактот од златен ѓумбир, ја потиснува прекумерната активност на потните жлезди и ја отстранува причината за првут. Ја активира микроциркулацијата на кожата на главата, ги стимулира фоликулите на косата и го забрзува растот на косата. Ексклузивната технологија го полни влакното со животна енергија, ефикасно ја обновува структурата на влакното, го зголемува нејзиниот обем, ја зголемува отпорноста против агресивни надворешни фактори. Погоден е за сите типови коса.