Четка ” 3во1 “

1.192,00 ден

Потребни ви се десетина четки со различна големина, или – единствена четка „3in1“ од TianDe.

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Потребни ви се десетина четки со различна големина, или – единствена четка „3in1“ од TianDe.
  • Во единствен удобен и стилски пакет, ќе најдете 3 четки:
– голема четка – за нанесување  руменило
– четка во форма на сунѓер за нанесување тонска основа или прајмер
– мала четка со зашилени влакна за нанесување кармин и сјај за усни или пак нанесување на туш
Се вклопува дури и во торба и секогаш ќе биде помошник за Твојата совршена шминка