Регенерирачки серум за коса

1.126,00 ден

Серумот не се мие! Регенерирачкиот серум продира длабоко во внатрешните слоеви на косата и и обезбедува длабока хидрација и одлична исхрана.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Серумот не се мие! Регенерирачкиот серум продира длабоко во внатрешните слоеви на косата и и обезбедува длабока хидрација и одлична исхрана. Ја зајакнува структурата на косата. Серумот го враќа сјајот на косата, еластичноста и ја прави косата свиленкаста и здрава. Една капсула е доволна и за многу долга коса.