Регенерирачки крем за лице против стареење Fucoidan

1.378,00 ден

Средство ,,2 во 1’’ дневен + ноќен крем кој ја храни кожата со корисни материи.

Категории: , ,
Споделете го продуктот

Опис

Средство ,,2 во 1’’ дневен + ноќен крем кој ја храни кожата со корисни материи. Ги зајакнува горните слоеви на кожата , ги омекнува изразените мимични брчки. Го спречува создавањето на нови, ја подмладува и обновува дехидрираната и изморена  кожа.