Подмладувачки крем маска за лице и зона на деколтето Fucoidan 80 гр.

1.378,00 ден

Ја навлажнува кожата и и дава густина. Го зголемува тонусот, ги омекнува изразените мимични брчки и спречува појава на нови.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Ја навлажнува кожата и и дава густина. Го зголемува тонусот, ги омекнува изразените мимични брчки и спречува појава на нови.