Подмладувачки крем за лице за блескава кожа “ГОЏИ“

833,00 ден

Подмладувачкиот крем за лице “Гоџи“ има уникатен протеинско-полисахариден комплекс, комплекс од антиоксиданти кои што ги заштитува клетките од предвремено стареење.

Категории: , ,
Споделете го продуктот

Опис

Подмладувачкиот крем за лице “Гоџи“ има уникатен протеинско-полисахариден комплекс, комплекс од антиоксиданти кои што ги заштитува клетките од предвремено стареење.

Овошјето Гоџи ја подобрува природната заштита на кожата, ја навлажнува и тонизира, ги зајакнува контурите на лицето, ја прави кожата мазна и мека на допир. Природните состојки на овој производ го враќаат природниот баланс на кожата и брчките повеќе не постојат.