Пилинг – маска за усни

1.820,00 ден

Кожата на усните бара многу нежна грижа.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Кожата на усните бара многу нежна грижа. Нема лојни жлезди, па затоа станува сува многу брзо. Со пинин- маската од Коктел Пена од корејската линија на производи Choahae, секогаш можете да бидете сигурни во мекоста на усните

Одвојте неколку минути за пријатен и извонреден третман и ќе бидете изненадени од тоа колку усните ќе станат меки. Мешавината на волшебни меурчиња и активни состојки ќе се грижат нежно за вашите усни: Нежно ги чисти додека ги отстанува снегулките од рожницата промовира хидратација и регенерација

Сhoahae – во превод од корејски „Сhoahae“ значи „Ми се допаѓаш“. Зошто ова име? Ќе разберете кога ќе го видите вашиот одраз во огледалото откако ќе ги користите производите во оваа линија.

ПРИМЕНА:
Нанесете на суви усни, почекајте додека производот направи пена, по 35 минути масирајте ги усните со врвот на прстот и исплакнете ја маската со вода. По употребата се препорачува да нанесете хидратантна крема на усните.
* Само за надворешна употреба.