Парфем за жени Royal Scent 30 мл

1.937,00 ден

Освежувачки, восхитувачки и уникатен. Првите ноти од парфемот ќе ве опкружат со незаборавен мирис на зрели плодови, свежо цвеќе и егзотичен бергам. Искомбинирани ноти на фрезија, темјанушки, бел чај и ливчиња од роза. Неверојатно тенки ноти од кедар, мошус и свила се совршен финиш на ексклузивната структура на Royal Scent.

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Освежувачки, восхитувачки и уникатен. Првите ноти од парфемот ќе ве опкружат со незаборавен мирис на зрели плодови, свежо цвеќе и егзотичен бергам. Искомбинирани ноти  на  фрезија, темјанушки, бел чај и ливчиња од роза.

Неверојатно тенки ноти од кедар, мошус и свила се совршен финиш на ексклузивната структура на Royal Scent.