Освежувачка крем маска “ Глечерска вода“

266,00 ден

Маската веднаш ја враќа енергијата и добро негованиот изглед на кожата која е ослабена од стрес и негатвини ефекти на животната средина.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Маската веднаш ја враќа енергијата и добро негованиот изглед на кожата која е ослабена од стрес и негатвини ефекти на животната средина. Актирвната формула на маската врз основа на алги и хидруализиран колаген ја прави кожата еластична, кадифена со матирачки ефект. Се препорачува за елиминирање на знаци на замор.