Навлажнувачки прајмер за шминка 40 мл.

1.402,00 ден

Фотошоп зa вашата кожа Дали мислите дека само луѓето во списанија имаат совршено мазна и мека кожа и дека тоа е заради Photoshop? Не сте во право!

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Фотошоп зa вашата кожа

Дали мислите дека само луѓето во списанија имаат совршено мазна и мека кожа и дека тоа е заради Photoshop? Не сте во право! Секој што ги знае производите на TianDe сега може да има лице како оној на насловната страница на модното списание.
Лесен како пердув, помага да се маскираат порите, да се пополнат брчките, а Вашата кожа да биде свиленкаста и совршено мазна.

Колекцијата Ocean Riches влијае не само врз надворешната убавина на кожата, туку и дава на кожата длабоко негување и спречува формирање на брчки, благодарение на активниот состав.
ПРИМЕНА:Производот може да се користи како основа под шминка или одделно. При нанесување на производот, избегнувајте ја областа околу очите.

 

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.