Мултифункционален лосион за лице Тибетски билки

980,00 ден

Содржи екстракти од тибетски билки.

Споделете го продуктот

Опис

Содржи екстракти од тибетски билки. Нежно ја чисти, освежува и ја тонизира вашата кожа, нормализирајќи ја нејзината pH рамнотежа. Дaва мекост и кадифен допир на вашата кожа.

Благодарение на неговата лесна, маслодајна текстура, лосионот брзо се апсорбира. ја омекнува кожата и и дава чувство на пријатен и убав мирис.

Се препорачува за употреба по 35-годишна возраст.

Откако ќе го измиете лицето, нанесете мала количина од лосионот  на кожата на лицето и вратот, користејќи памучни дискови.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.