Минерален пилинг – сол од Банана за раце и нозе

498,00 ден

Овој деликатен пилинг врз база на сол овозможува длабинско чистење и обновување на вашата кожа. Ги ексфолира мртвите клетки и ја прави кожата мека.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Овој деликатен пилинг врз база на сол овозможува длабинско чистење и обновување на вашата кожа. Ги ексфолира мртвите клетки и ја прави кожата мека.