Маска за лице „Калинка“

172,00 ден

Неверојатна убавина, бескомпромисна нега и гарантирана заштита на кожата! Ориенталната маска за лице е ваш експресен помошник за да уживате во младешки и енергичен изглед. Смирува и им помага на клетките да закрепнат брзо, ја отстранува иритацијата, го олеснува воспалението. Екстрактот од калинка ефикасно ги отстранува брчките, ја омекнува кожата и ја надополнува со витамини.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Неверојатна убавина, бескомпромисна нега и гарантирана заштита на кожата! Ориенталната маска за лице е ваш експресен помошник за да уживате во младешки и енергичен изглед.

Смирува и им помага на клетките да закрепнат брзо, ја отстранува иритацијата, го олеснува воспалението. Екстрактот од калинка ефикасно ги отстранува брчките, ја омекнува кожата и ја надополнува со витамини.

Дури и по првата употреба, твоето лице ќе добие природно руменило.