Крпа за чистење PROFI

677,00 ден

Дали имате доволно исцрпувачко и мачно чистење? Имаме решение!

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Крпата за сеопфатно чистење од линијата на производи Master Class е вистински професионалец кој ви помага да ги исчистите дури и најтврдокорните површини.

– сјајни и пластични површини, стакло, плочки и ламинат;

– тапациран мебел, производи од кожа и површини со велур;

– производи од не’рѓосувачки челик (го обновува оригиналниот сјај).

Го штити вашиот дом од нечистотија, прашина, дамки и остатоци од влага без да ја оштети површината.

 Можете дури да ја користите за чистење на вашиот автомобил.

Крпатаза бришење PRO има специјална ткаенина. Таа е ефикасна дури и без употреба на специјални детергенти со тоа и ни го зголемува семејниот буџет. Чистењето станува се повеќе еколошки.

ПРИМЕНА:

Може да се користи и сува и влажна. Доколку е потребно, користете детергент.

Не ја пеглајте, немојте да ја сушите на радијатор