Крем пудра City Chic

786,00 ден

Оваа крем пудра буквално се прилагодува на вашиот тен и создава беспрекорен природен изглед на шминка.. Производот е погоден за секој тип на кожа и е достапен во 3 нијанси.

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Оваа крем пудра буквално се прилагодува на вашиот тен и создава беспрекорен природен изглед на шминка.. Производот е погоден за секој тип на кожа и е достапен во 3 нијанси.