Крем против акни и лузни Master Herb

1.050,00 ден

Фито корекција на проблематична кожа Кремот ја храни, ја навлажнува кожата и ја регулира активноста на лојните жлезди. Се препорачува за масна кожа. За најдобри резултати, се препорачува да се користи во комбинација со други производи од серијата Master Master Herb.

Категории: , ,
Споделете го продуктот

Опис

Фито корекција на проблематична кожа

Кремот ја храни, ја навлажнува кожата и ја регулира активноста на лојните жлезди. Се препорачува за масна кожа.

За најдобри резултати, се препорачува да се користи во комбинација со други производи од серијата Master Master Herb.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.