Крем за раце и нозе 30 гр.

130,00 ден

ВРАТЕТЕ И ГО СЈАЈОТ НА ОШТЕТЕНАТА КОЖА

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

ВРАТЕТЕ И ГО СЈАЈОТ НА ОШТЕТЕНАТА КОЖА
Кремот ја навлажнува кожата, ја храни и не дозволува пукање. Активните состојки ја обновуваат оштетената кожа .Начин на употреба: нанесете го кремот на чисти и суви раце или нозе.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.