Крем за испукани пети

650,00 ден

Испуканите пети не само што не изгледаат привлечно, туку можат да донесат и многу болка. Активните состојки во кремата ќе ви овозможат да уживате во нежноста и удобноста. Индиска хризантема, масло од морско млеко, масло од камелија, витамин Е, алантоин, уреа, хијалурон…. имаат навлажнувачки, омекнувачки и регенерирачки својства.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

ДОЧЕКАЈТЕ ГО ЛЕТОТО ПОДГОТВЕНИ

Испуканите пети не само што не изгледаат привлечно, туку можат да донесат и многу болка. Активните состојки во кремата ќе ви овозможат да уживате во нежноста и удобноста. Индиска хризантема, масло од морско млеко, масло од камелија, витамин Е, алантоин, уреа, хијалурон…. имаат навлажнувачки, омекнувачки и регенерирачки својства.