Крем гел за миење

740,00 ден

Нежно и ефикасно ја чисти кожата од нечистотии и шминка, истовремено одржувајќи го природното ниво на влажност на кожата. Содржи ниско молекуларен хидролизиран колаген, кој се бори против стареењето.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Нежно и ефикасно ја чисти кожата од нечистотии и шминка, истовремено одржувајќи го природното ниво на влажност на кожата. Содржи ниско молекуларен хидролизиран колаген, кој се бори против стареењето. Природните екстракти на гелот го засилуваат ефектот на колагенот. Содржи смирувачки и балансирани состојки кои и даваат на кожата здрав изглед.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.