Крема за раце

450,00 ден

Ефикасно хидрира и храни, овозможува брзо поправање на оштетената кожа, измазнува, ја прави кожата мека и кадифена на допир. Наменета за секојдневна употреба.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Ефикасно хидрира и храни, овозможува брзо поправање на оштетената кожа, измазнува, ја прави кожата мека и кадифена на допир. Наменета за секојдневна употреба.