Крема за лице за зголемена еластичност

1.260,00 ден

Овој крем делува во текот на целата ноќ, ги активира метаболичките процеси во епидермисот на кожата, и го намалува процесот на стареење на кожата. Додека спиете брчките се намалуваат а кожата се измазнува!

Категории: , ,
Споделете го продуктот

Опис

Овој крем делува во текот на целата ноќ, ги активира метаболичките процеси во епидермисот на кожата, и го намалува процесот на стареење на кожата. Додека спиете брчките се намалуваат а кожата се измазнува!