Коњаку сунѓерче

405,00 ден

Карактеристики: – Чистење на кожата од нечистотии – Ексфолијација (пилинг) – Ефект на масажа и релаксација на лицето (ја подобрува микроциркулацијата) нега на кожата (балансира Рн) – Да се чува на суво место

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Карактеристики:

– Чистење на кожата од нечистотии
– Ексфолијација (пилинг)
– Ефект на масажа и релаксација на лицето (ја подобрува микроциркулацијата) нега на кожата (балансира Рн)
– Да се чува на суво место