Кондиционер за коса “Мистерија на старото море”

344,00 ден

Кондиционерот крие вистинско богатство од длабочините на морето.

Споделете го продуктот

Опис

Кондиционерот крие вистинско богатство од длабочините на морето.

Црвени алги, богати со масни киселини, протеини и витамини кои ја подобруваат состојбата на скалпот и ја зајакнуваат структурата на косата, минералното соединение бискофит-кое ја подобрува состојбата на косата и и дава мекост и сјај

Го враќа хидратациониот баланс, го подобрува природниот сјај на косата, и благодарение на содржината на ши путер, косата е особено привлечна и свиленкасто мека.

ПРИМЕНА:Нанесете рамномерно на чиста, влажна коса. По 2-3 минути, исплакнете темелно со вода.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.