За нозе со масло од сусам и нане 75 мл.

285,00 ден

Кремот обезбедува сеопфатна нега на кожата на нозете.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

 Кремот обезбедува сеопфатна нега на кожата на нозете.

Ја омекнува и навлажнува кожата на стапалата, спречува појава на калуси и пукнатини на нозете.

Го елиминира непријатниот мирис, ги дезодорира стапалата и го отстранува заморот.

Во комбинација со лесна масажа остава чувство на свежина и удобност.

 

ПРИМЕНА:

Нанесете го кремот на чиста кожа на стапалото.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.