Емулзија за нозе

925,00 ден

Активни својства на производот: – го спречува отокот, ја ублажува болката – помага да се намалат капиларите

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Активни својства на производот:

– го спречува отокот, ја ублажува болката
– помага да се намалат капиларите

Компонентите во формулата за емулзија ќе помогнат да се "разбуди крвта", со што се подобрува снабдувањето со крв во ткивата. Со цел да се спречи оток и чувство на тежина во вечерните часови, нанесете го производот на проблематични области наутро.
Благодарение на употребата ќе ви требаат само неколку капки,
-заштеда со одличен квалитет.