Детски балсам за устни „Bubble gum“, 4,2 гр.

301,00 ден

Детскиот балсам Bubble gum е направен да се грижи особено за кожата на чувствителните детски усни.

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Детскиот балсам Bubble gum е направен да се грижи особено за кожата на чувствителните детски усни.

Благодарение на одличниот избор на состав, ги смирува, ги храни и хидрира.

Исто така е совршена заштита од ветер, сонце, мраз и други негативни надворешни влијанија