Детска ракавица за бањање

455,00 ден

Дајте му на детето среќни емоции и авантури за време на капењето! Со бебешката ракавица “Baby Bambo”, дневната бања станува незаборавно искуство. Мек и исклучително пријатен допир, ракавичката е направена од високо-технолошки полиестерски влакна. Дизајнирана за секојдневна употреба, чисти нежно и фино, не иритира и не предизвикува алергии.

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Дајте му на детето среќни емоции и авантури за време на капењето! Со бебешката ракавица “Baby Bambo”, дневната бања станува незаборавно искуство.

Мек и исклучително пријатен допир, ракавичката е направена од високо-технолошки полиестерски влакна. Дизајнирана за секојдневна употреба, чисти нежно и фино, не иритира и не предизвикува алергии.

Сунѓер се чува исклучително лесно – се мие и суши за кратко време.