Гел за чистење лице Океан од убавина 150 гр.

456,00 ден

Гелот ја чисти површината на кожата ефикасно, ги намалува порите и ги зајакнува неговите природни одбранбени механизми.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Гелот ја чисти површината на кожата ефикасно, ги намалува порите и ги зајакнува неговите природни одбранбени механизми.

ПРИМЕНА: Измешајте мала количина гел со вода сè додека да се направи пена, нанесете на влажна кожа на лицето и вратот, масирајте 1-2 минути и исплакнете со топла вода.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.