Гел за туширање од тропски коктели

525,00 ден

Пријатен начин за да се започне новиот ден со гелот за туширање од тропски коктели.

Споделете го продуктот

Опис

Пријатен начин за да се започне новиот ден со гелот за туширање од тропски коктели. Освежителна арома од ананас дава енергија и пријатно чуство преку целиот ден.

ПРИМЕНА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа и исплакнете темелно со вода.