Гел за туширање ликер од Мандарина

455,00 ден

Гел за туширање „Мандарина ликер“ од линијата Хаинан Тао

Споделете го продуктот

Опис

Гел за туширање „Мандарина ликер“ од линијата Хаинан Тао е производ со одличен мирис но и мека пена и нежна нега на кожата во еден производ.

Мирисот има неверојатен квалитет: Слатката арома ќе ве маѓепса со својата комбинација на тонови со цветна и овошна основа. Гелот за туширање “Ликер од мандарина” нежно ја чисти и хидрира кожата.

ПРИМЕНА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа и исплакнете темелно со вода.