Гел за туширање „Билна свежина“

228,00 ден

Почувствувајте ја хранливата моќ на билки на вашата кожа! Почувствувајте ја плимата енергија и чистотата благодарение на гелот за туширање Билна свежина. Интензивно ја храни, хидрира и остава сензуален мирис на вашата кожа. Смирува иритација, го олеснува воспалението и деликатно ја отстранува акумулираната нечистотија во текот на денот.

Споделете го продуктот

Опис

Почувствувајте ја хранливата моќ на билки на вашата кожа! Почувствувајте ја плимата енергија и чистотата благодарение на гелот за туширање Билна свежина.

Интензивно ја храни, хидрира и остава сензуален мирис на вашата кожа. Смирува иритација, го олеснува воспалението и деликатно ја отстранува акумулираната нечистотија во текот на денот.

Особено погоден за сува и чувствителна кожа, благодарение на неговите активни состојки.

Свежина, хармонија и волшебна арома на зелени полиња за целото семејство!