Гел за миење на лице

652,00 ден

Темелното чистење е првиот чекор за усовршување на кожата. TianDe Гел за миење од колекција за млади и помага на вашата кожа да биде свежа, чиста и блескава. Содржи повеќе од 91% природни состојки избрани специјално за комбинирана и масна кожа. П

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Темелното чистење е првиот чекор за усовршување на кожата. TianDe Гел за миење од колекција за млади и помага на вашата кожа да биде свежа, чиста и блескава.

Содржи повеќе од 91% природни состојки избрани специјално за комбинирана и масна кожа.

Длабоко чистење на порите, спречување на акни и флеки на вашата кожа – овој гел лесно се бори со несовршености. Гелот ефикасно ја подобрува текстурата на кожата подложена на акни.

Уживајте во чиста кожа!

Нанесете од гелот во вашите раце, користејќи топла вода. Нежно масирајте на кожата и исплакнете темелно.