Гел за лице

609,00 ден

Гелот ефикасно ја чисти кожата на лицето, ја остранува нечистотијата, вишокот сјај и дејствува фино без да остави чувство на сувост.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Гелот ефикасно ја чисти кожата на лицето, ја остранува нечистотијата, вишокот сјај и дејствува фино без да остави чувство на сувост. Екстрактот од кинеска камелија останува во состав на производот како УВ- абсорбер, ги штити клетките од негативниот ефект на сончеви зраци. Погоден за сите видови кожа.