Биокомплекс

1.100,00 ден

Ефикасно корективно средство за мрсна и проблематична кожа. Ја спречува и запира појавата на акни, пори, ја пегла кожата.

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Ефикасно корективно средство за мрсна и проблематична кожа. Ја спречува и запира појавата на акни, пори, ја пегла кожата. Го тимулира обновувањето на клетките и ја регенерира кожата. Го отстранува воспалението, ја отстранува иритацијата, смирува, активно ја негува и штити кожата од инфекции, го регулира липидниот баланс, хидратира, смирува и има релаксирачки ефект.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.